Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

WARUNKI PROMOCJI - AUTOKAROWE FIRST MINUTE LATO 2017

1. Promocja trwa do wyczerpania limitu miejsc z ceną promocyjną z ogólnej puli miejsc dla danego obiektu i terminu. Po wyczerpaniu limitu miejsc dla danej wysokości promocji miejsca są blokowane lub wysokość promocji ulega zmniejszeniu.
2. Wysokość zniżki określona jest każdorazowo w tabeli cenowej i liczona od ceny podstawowej. Rabatowi nie podlegają opłaty obowiązkowe i opłaty dodatkowe np.: ubezpieczenie, opłata klimatyczna, dodatkowe wyżywienie, dopłata do pokoju jednoosobowego, dopłaty walutowe itp.
3. Warunki płatności: rezerwacja dokonywana jest w momencie podpisania umowy i uiszczenia zaliczki w kwocie 200 zł/os w terminie 2 dni od złożenia rezerwacji. Pozostała kwota powinna być wpłacona maksymalnie na 30 dni przed planowaną datą rozpoczęcia imprezy.

4. Rezerwacja wstępna możliwa jest do potwierdzenia w ciągu 2 dni. Potwierdzeniem rezerwacji jest zaksięgowanie zaliczki u Organizatora. Brak wpłat oraz dopłat zgodnie z warunkami promocji w wyznaczonych terminach jest równoznaczny z utratą promocyjnej zniżki.
5.  Zmiana rezerwacji jest możliwa po wcześniejszej akceptacji przez Organizatora i może wiązać się z różnicą w cenie. W przypadku różnych cen na wybrane oferty, powstała różnica winna być uregulowana w momencie dokonania modyfikacji rezerwacji po aktualnie obowiązującej cenie. Każda modyfikacja rezerwacji podlega opłacie w wysokości 50 zł/os.

6. PRZED DOKONANIEM REZERWACJI PROSIMY O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY W CELU POTWIERDZENIA AKTUALNEJ CENY I DOSTĘPNYCH MIEJSC!

Hotel Lakaj*** - Velipojë 11 dni (8 noclegów) - BB

Hotel Lakaj*** - Velipojë 11 dni (8 noclegów) - BB
Hotel Lakaj*** - Velipojë 11 dni (8 noclegów) - BB

Położony w miejscowości Velipoje jedyne 300 metrów od największej piaszczystej plaży w Albanii idealny dla rodzin z dziećmi hotel.

Cena: 1 599,00 zł
szt.

Hotel Viktoria*** - Velipojë 11 dni (8 noclegów) - OV

Hotel Viktoria*** - Velipojë 11 dni (8 noclegów) - OV
Hotel Viktoria*** - Velipojë 11 dni (8 noclegów) - OV

Położony w miejscowości Velipoje jedyne 300 metrów od największej piaszczystej plaży w Albanii hotel z widokiem na góry.

Cena: 1 419,00 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe